Regulamin

Koszt, sposoby i termin dostawy produktu

Przesyłki

Zakupione przedmioty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki nadawane są w formie paczek w opakowaniach kartonowych lub kopertach bąbelkowych – w zależności od rodzaju zakupionego przedmiotu. Zakupione przedmioty wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty lub skompletowaniu towarów. 

Dokument sprzedaży

Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub – na życzenie Kupującego – fakturę VAT – dokumenty niezbędne do dokonania zwrotu lub wymiany.

Termin dostawy

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.

Kraje

Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Koszt dostawy

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

Obsługiwane płatności

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

a) Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Dane:

Przedsiębiorca – Mina Vintage Guitars SABINA CHOINKA, Sportowa 6/8 62-700 Turek

Numer konta: IBAN: PL26194010766089718100000000
kod SWIFT (tzw. BIC) Bank Credit Agricole: AGRIPLPR

b) Błyskawiczne płatności Przelewy24.

Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Metody płatności” oraz na stronie internetowej http://www.przelewy24.pl. Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu Przelewy.pl.

Termin płatności: w przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Zwroty i reklamacje

Sprzęt używany

Sklep internetowy minaguitars.pl oferuje wyłącznie zakup używanego sprzętu. Gitary, wzmiacniacze oraz efekty gitarowe dostępne w naszym serwisie nie podlegają gwarancji, reklamacji oraz zwrotowi. Klienci decydujący się na zakup sprzętu w naszym sklepie decydują się na kupno używanych przedmiotów z lat osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych, które nie są od dawna opatrzone reklamacją oraz obsługą gwarancyjną.

Szczegóły

Wszelkie możliwe usterki oraz uchybienia zakupionego sprzętu prosimy uzgadniać z obsługą sklepu. W przypadku decyzji o bezpodstawne próby zwracania sprzętu oraz próby reklamacji wad, które nie wynikają ze sprzedaży przez sklep, wszelkie zwroty i reklamacje będą uznawane, jako próba wymuszenia oraz zgłaszane odpowiednim organom ścigania.

Jakość obsługi

Sprzęt sklepu minaguitars.pl jest dokładnie sprawdzany oraz ustawiany przez profesjonalny zespół lutników oraz elektroników zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży. Wszelkie niezgodności z opisem wystawionego przedmiotu lub wad, które nie zostały zauważone, prosimy zgłaszać obsłudze sklepu internetowego minaguitars.pl.

Odpowiedzialność

Zaznaczamy również, że nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia sprzętu wysyłanego pocztą lub kurierem. Tego typu próby zwrotu zostaną rozpatrzone negatywnie. Wszelkie problemy, które wynikają po stronie dostawcy przedmiotów, prosimy zgłaszać do odpowiedniej komórki obsługi firmy pocztowej lub kurierskiej.

Serdecznie dziękujemy za zakupy w naszym sklepie!