O NAS

Mina Guitars Vintage Guitars

Od wielu lat zajmujemy się sprowadzaniem oraz sprzedażą wysokiej jakości, unikalnych instrumentów muzycznych oraz urządzeń dźwiękowych. Nasza firma przez wiele lat istnienia, pomogła zarówno doświadczonym jak i początkującym muzykom wybrać sprzęt na miarę ich oczekiwań oraz preferencji.

Sprowadzamy do naszego kraju gitary elektryczne, gitary akustyczne, efekty gitarowe oraz wzmacniacze renomowanych producentów w najlepszych cenach na rynku.

Pomysł założenia firmy MINAGUITARS VINTAGE GUITARS oraz sklepu internetowego minaguitars.pl zrodził się z naszej pasji do gitary – instrumentu o wyjątkowych brzmieniu oraz dynamice. Nasza pasja towarzyszyła nam od wielu lat. Nauczyliśmy się sztuki gry na gitarze. Poznawaliśmy metody oraz produkcji gitar, aby zrozumieć ich budowę oraz możliwości jakie daje podczas gry. To był początek tego, co nastąpiło dalej. Oczekiwaliśmy czegoś więcej. Chcieliśmy pokazać te wyjątkowe i niepowtarzalne instrumenty, aby mogły zachwycać innych użytkowników.

Postanowiliśmy podzielić się naszą pasją i stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł znaleźć instrument odpowiedni dla siebie. Stąd powstała idea naszej firmy MINAGUITARS VINTAGE GUITARS oraz sklepu internetowego minaguitars.pl, w którym można dodatkowo zamówić instrument dla siebie bez wychodzenia z domu.

minaguitars.pl
minaguitars.pl

Dlaczego nasz sklep?

Od samego początku istnienia naszej firmy, stawialiśmy na posiadanie w naszej bazie, najwyższej jakości instrumentów. Jako jeden z importerów gitar, największych producentów na świecie wybieramy wyłącznie produkty unikalne, czyli takie, których nasi klienci nie znajdą w innych sklepach lub po prostu będą musieli je sprowadzać. Nasze gitary, efekty gitarowe oraz wzmiacniacze, które sprzedajemy, to klasyki znane profesjonalistom oraz znawcom tematu.

minaguitars.pl

Gdy inni kupują co narzuca rynek, w sklepie MINAGUITARS VINTAGE GUITARS chcemy posiadać gitary, które przede wszystkim mają kojarzyć się z klasyką. Naszą główną specjalnością jest import wysokiej klasy instrumentów, głównie z okresu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, produkcji USA oraz Japońskiej. Naszym podstawowym założeniem było sprowadzanie instrumentów, których nie można spotkać w innych sklepach. Nie chcemy być zarzucani wszystkim co daje hurtowy rynek. To My wybieramy co chcemy mieć w swoim sklepie. Daje nam to pewność konkurencyjności i wyjątkowego podejścia do klienta.

Przetestuj przed zakupem

— ODWIEDŹ SKLEP STACJONARNY

Prowadzimy sklep internetowy minaguitars.pl, ale dla tych, którzy naprawdę pragną wgrać się na żywo w temat, posiadamy również swój sklep stacjonarny. W naszej bogatej ofercie posiadamy zarówno gitary akustyczne, jak i elektryczne, wzmacniacze, efekty gitarowe oraz inne urządzenia dla gitarzystów. Siedziba naszej firmy MINAGUITARS VINTAGE GUITARS mieści się w Turku. Tutaj posiadamy naszą unikalną bazę instrumentów oraz wyjątkowe miejsce dla doświadczonych oraz początkujących gitarzystów., w którym każdy może usiąść, wziąć do ręki wybrany instrument i wypróbować jak leży mu w rękach. W naszej bazie posiadamy instrumenty oraz urządzenia, takich producentów jak: FENDER, IBANEZ, GIBSON, ARIA, LUXOR, MARSHALL oraz inne.

minaguitars.pl
minaguitars.pl
minaguitars.pl
NASZ SKLEP

Chcesz zobaczyć więcej na własne oczy? Odwiedź nasz sklep internetowy lub po prostu wdepnij na chwilę do naszego sklepu stacjonarnego.

KONTAKT

Mina Vintage Guitars
Kopernika 11
62-700 Turek

T: 514 628 566
Email: minammm@wp.pl