Marki Obecnie są 16 marki

na stronie
Pokazuje 1 - 12 of 16 produkty
 • ARIA

  Firma założona w 1956 roku w Nagoi przez Shiro Arai , to jedna z najstarszych japońskich firm produkujacych gitary elektryczne , basowe i akustyczne.

  0 produkty

 • BESPECO

  Włoska myśl techniczna jest powszechnie uważana za szczególnie kreatywną i innowacyjną. Bespeco to włoska marka kojarząca się z doświadczeniem, jakością, niezawodnością i sprawnym serwisem.

  Bespeco produkuje akcesoria dla rynku muzycznego już od roku 1985. Oferta firmy to akcesoria metalowe, kable, wtyki, urządzenia elektroniczne, systemy audio, oświetlenie, futerały lotnicze, torby i wiele innych. Produkty te znane są na świecie z technologii, designu i użyteczności.

  0 produkty

 • BOSS

  BOSS - Jeden z czołowych producentów efektów gitarowych na świecie. Cechami głównymi produktów tej firmy, są stabilna oraz niezawodna praca i wydobywanie najlepszych brzmień. 

 • DOD

  DOD to producent amerykański, który założył swoją działalność w 1974 roku. Na początku firma skupiała się na produkcji niskiej jakości efektów gitarowych, by przerodzić się w znaną na całym świecie markę. DOD produkuje: Efekty gitarowe, Efekty audio, 

  0 produkty

 • DUNLOP

  DUNLOP to jeden z najbardziej znanych producentów pedałów do regulacji głośności dźwięku. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz wysokiej technice produkcji, firma cieszy się popularnością zarówno wśród amatorów jak i profesjonalnych muzyków. DUNLOP CRY BABY jest linią wspaniałych pedałów regulacji dźwięku, które przebojem wdarły się na rynek amerykański, a w krótkim czasie podbiły cały świat. 

  DUNLOP to precyzja i niezawodność. 

  0 produkty

 • ERNIE BALL

  ERNIE BALL to jeden z wiodących na świecie producentów efektów gitarowych. Brzmienie i wydobywane efekty są niepowtarzalne. Efekty gitarowe obsługują: gitary elektryczne, gitary basowe, gitary akustyczne.

  Dzięki ERNIE BALL efekty gitary będą niepowtarzalne, a dźwięk unikalny.

  0 produkty

 • FENDER

  Fender (Fender Musical Instrument Corporation, początkowo Fender Electric Instrument Manufacturing Company) – przedsiębiorstwo produkujące gitary elektrycznebasoweakustyczne, wzmacniacze, struny oraz akcesoria muzyczne. Założone w 1946 roku, jako pierwsza wprowadziło do masowej produkcji gitarę elektryczną z litym korpusem oraz elektryczną gitarę basową.

  0 produkty

 • GIBSON

  Orville Gibson, założyciel firmy, zaczął swoją karierę lutniczą od budowy mandolin w Kalamazo w Michigan. W 1902r powstała "Gibson Mandolin-Guitar Mfg.Co,Ltd". W latach 20tych XX wieku, Gibson stał się liderem w budowie gitar dzięki modelowi Gibson L-5.

  0 produkty

 • IBANEZ

  IBANEZ - Jeden z najlepszych na świecie producentów gitar. Ibanez to tradycja, styl i elegancja, ale przede wszystkim idealne brzmienie każdego instrumentu. 

  0 produkty

 • Marshall Amplification

  Marshall Amplification – brytyjska firma projektująca i produkująca wzmacniacze elektroakustyczne. Jej siedziba znajduje się w BletchleyMilton Keynes.

  0 produkty

 • MESA/BOOGIE

  MESA/BOOGIE to jeden z wiodących producentów wzmacniaczy gitarowych. Budując swoje urządzenia, firma kładzie wyjątkowy nacisk na dbałość o szczegóły oraz możliwość wydobywania mocnego i czystego brzmienia. 

  0 produkty

 • MODTONE

  Firma ModTone Effects powstała z marzenia, aby dostarczać wysokiej jakości efekty gitarowe. W 2007 roku założyciele ModTone nawiązali współpracę ze znanym producentem i współpracowali przy produkcji pierwszych pedałów do regulacji poziomu dźwięku pod marką ModTone Effects. Wydane zostały takie linie jak: SpeedBox, Dyno Drive, Aqua Chorus, Phaser czy Atomic Analog Delay w 2008 roku.

  0 produkty

Pokazuje 1 - 12 of 16 produkty