• Od wielu lat zajmujemy się sprowadzaniem oraz sprzedażą wysokiej jakości, unikalnych instrumentów muzycznych oraz urządzeń dźwiękowych. Nasza firma przez wiele lat istnienia, pomogła zarówno doświadczonym jak i początkującym muzykom wybrać sprzęt na miarę ich oczekiwań oraz preferencji.

    Sprowadzamy do naszego kraju gitary elektryczne, gitary akustyczne, efekty gitarowe oraz wzmacniacze renomowanych producentów w najlepszych cenach na rynku.

    Pomysł założenia firmy MINAGUITARS VINTAGE GUITARS oraz sklepu internetowego minaguitars.pl zrodził się z naszej pasji do gitary - instrumentu o wyjątkowych brzmieniu oraz dynamice. Nasza pasja towarzyszyła nam od wielu lat. Nauczyliśmy się sztuki gry na gitarze. Poznawaliśmy metody oraz produkcji gitar, aby zrozumieć ich budowę oraz możliwości jakie daje podczas gry. To był początek tego, co nastąpiło dalej. Oczekiwaliśmy czegoś więcej. Chcieliśmy pokazać te wyjątkowe i niepowtarzalne instrumenty, aby mogły zachwycać innych użytkowników.

    Postanowiliśmy podzielić się naszą pasją i stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł znaleźć instrument odpowiedni dla siebie. Stąd powstała idea naszej firmy MINAGUITARS VINTAGE GUITARS oraz sklepu internetowego minaguitars.pl, w którym można dodatkowo zamówić instrument dla siebie bez wychodzenia z domu.